Mamy patrona! Mamy kandydatów na Patrona Szkoły! Nadanie szkole imienia UROCZYSTOŚĆ NADANIA SZKOLE IMIENIA Wybór Patrona Szkoły na rok szkolny 2014/2015 Franciszek Surmiński - Patron Roku 2015/2016
Uwaga uczniowie!

Rusza projekt wewnątrzszkolny związany z postacią Franciszka Surmińskiego - absolwenta naszej szkoły. Zachęcamy do aktywnego udziału w konkursach, spotkaniach, warsztatach i innych formach poświęconych tej znamienitej postaci. Podsumowanie projektu - około 1 czerwca 2015.
SU

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Rudziczce uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem: PORTRET FRANCISZKA SURMIŃSKIEGO organizowanym w ramach wewnątrzszkolnego projektu FRANCISZEK SURMIŃSKI - PATRON ROKU 2014/2015.

21 marca 2015 r. Komisja Konkursowa w składzie: p. Anna Tuła _ Nowacińska, p. Jadwiga Zator, p. Edyta Kruk, p. Agata Palinska wyłoniła laureatów konkursu:

KLASY  I -  III

I miejsce - Małgorzata Stanisz,